Ga verder naar de inhoud

Scwitch bestaat 10 jaar!

 

Een mooie mijlpaal die we graag een vollédig jaar met jullie willen vieren.

Ons tinnen jubileum start op 23 februari, exact 10 jaar na het ontstaan van Scwitch. Het voorbije decennium deden we het buigzame, maar veerkrachtig metaal alle eer aan, door van vorm te wisselen en de koers bij te sturen. Maar de fijne, rode draad sinds de opstart in 2016 waren onze voordelige samenaankopen op maat van de socio-culturele sector.

In dit feestjaar zetten we graag verschillende aspecten van Scwitch extra in de verf. We doen dit door maandelijks één van onze samenaankopen, partners of klanten in de schijnwerpers te zetten op onze website, maar ook in onze nieuwsbrieven

Ondertussen werken we achter de schermen heel hard aan een klein geschenkje, in de vorm van een nieuwe samenaankoop. We pakken het zorgvuldig in en hopen het binnenkort aan jullie voor te stellen! 

 

Ontdek de kracht van samenaankopen!

Wil je graag weten wat een samenaankoop precies inhoudt? Waar je ons volledig aanbod kan terugvinden? Waarom zoveel organisaties kiezen om in te tekenen? Of jouw organisatie in aanmerking komt voor onze samenkopen? 

Omdat beelden soms meer zeggen dan woorden, maakten we een kort filmpje over het concept, het aanbod en de voordelen van onze samenaankopen. 

Meer nieuws van Scwitch

Via de samenaankoop verzekeringen biedt Scwitch organisaties de kans om zich op een voordelige manier te verzekeren. Door in te stappen in de samenaankoop geniet je van sterke voorwaarden en een compleet verzekeringspakket. Ook in 2026 kan je aansluiten. Schrijf je in voor onze gratis online infosessie en ontdek de mogelijkheden.

11 december 2025

Scwitch wenst je fijne feestdagen en een inspirerend 2026.

Vanaf donderdag 25 december zal Scwitch gesloten zijn. We helpen je graag verder vanaf 5 januari!

Volgend jaar blazen we 10 kaarsjes uit, en dat doen we met nog meer enthousiasme om de sociale sector te versterken.


10 december 2025